Bimcell Bedava Dakika Kampanyaları 2020

Bimcell Bedava Dakika Kampanyaları

Bimcell Bedava Dakika 2020 konusuyla faturalı veya faturasız abonelerinin nasıl ücretsiz görüşme yapabileceği hakkında bilgiler vereceğiz. 2020 yılında çıkartmış olduğu Bimcell Bedava Dakika Yapma kampanyasıyla hattınızda herhangi bir bakiye olmasa da veya mevcut tarifenizi kullanmadan sevdiklerinizle ücretsiz olarak görüşebilirsiniz. Kampanyanın detaylarını aşağıda veriyoruz.

Bimcell GSM operatörü diğer operatörlere göre her ne kadar yeni olsa da yapmış olduğu bedava dakika ve bedava internet gibi başarılı kampanyalarıyla abonelerinin yüzü her zaman güldürüyor ve beğenisini kazanmayı başarıyor. Geçtiğimiz aylarda abonelerine bağlantı kalitesini test etmeleri için ücretsiz 250 dakika konuşma paketi verdi. Eğer daha önce bu kampanya ya katılım yapmadıysanız aşağıdaki adımları uygulayıp sadece bir kaç dakika içerisinde 250 dakika paketini hattınıza ücretsiz tanımlayabilirsiniz.

Bimcell Bedava 250 Dakika Kampanyası

Bimcell Ücretsiz 250 Dakika kampanyasına katılım sağlayabilmeniz için telefonunuzun mesaj kısmına gelerek 250DK yazıp 4551 numarasına kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Kısa süre içerisinde gelecek onay mesajının ardından sevdiklerinizle rahat bir görüşme sağlayabilirsiniz. Hattınıza yüklenecek olan Bimcell Bedava 250 Dakika paketinin kullanım süresi 30 gündür. Servise katılım sağladıktan sonra tekrar telefonunuzun mesaj kısmına gelip 250DK iptal yazıp 4551 numarasına mesaj göndererek paketin iptal edilmesi yönünde talimat vermeyi unutmayın.

Bimcell Bedava İnternet Kampanyaları konusuna göz attınız mı?

BİMcell Bedava Dakika Hilesi 2020

Bazı aboneler Google arama motoruna veya farklı arama sitelerine Bimcell Dakika Hilesi gibi aslı olmayan başlıklar yazarak aratma işlemi yapıyor. Böyle bir şeyin mümkün olmadığını ve vaktinizi boş yere harcadığınızı söylemek istiyorum. Bimcell belirli zaman aralıklarında faturalı veya faturasız abonelerine zaten bu tarz bedava servisler sunmaktadır. Bimcell GSM operatörünün tüm kampanyalarını sitemizde bulabilirsiniz.

Bimcell Hediye Dakika konumuz şimdilik bu kadardır. İlgili GSM operatörünün bedava dakika yönünde kampanya yapması durumunda konuyu tekrar güncelleyerek sizleri bilgilendireceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı