Bimcell Bedava İnternet Kampanyaları 2020 Ekim

Bimcell Bedava İnternet Kampanyaları

Bimcell Bedava İnternet kampanyaları konusuyla Türk Telekom alt yapısını kullanan Bimcell GSM operatörünün ücretsiz internet, bedava dakika ve bedava SMS kampanyalarını bulabilirsiniz. Geçtiğimiz yıllarda uygun tarifelerle adından bir çok kez söz ettiren Bimcell operatörü yapmış olduğu çeşitli kampanyalarla kısa süre içerisinde müşteri kitlesini çoğaltmayı başarmıştır. Bimcell tarafından 2020 yılı Ekim ayında kullanıcılarına sunduğu tüm kampanyaları aşağıda bulabilirsiniz.

Bimcell Deneme İnternet Kampanyası

Faturalı veya faturasız Bimcell hat sahibiyseniz Bimcell internet kalitesini test edebilmeniz için ücretsiz 500 MB internet sahibi olabilirsiniz. 500 MB interneti ücretsiz hattınıza yükleyebilmeniz için hemen telefonunuzun mesaj kısmına girerek DENEME yazıp 5555 numarasına ücretsiz mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Gelecek olan hediye internet 1 ay geçerliliğini korumaktadır.

Bimcell Bedava Dakika Kampanyaları konusuna göz attınız mı?

Bimcell EBA 8 GB Bedava İnternet

Okulların korona virüsü nedeniyle kapatılmasının ardından bir çok GSM operatörü kullanıcılarına EBA sisteminde geçerli ücretsiz internet vermektedir. Bu konuda kendisini arka planda bırakmayan Bimcell uzaktan eğitim sistemine destek amacıyla abonelerine ücretsiz 8 GB bedava internet vermektedir. 8 GB ücretsiz internet alabilmeniz için herhangi bir yere mesaj göndermenize gerek yoktur. Eba sistemine giriş yaparak kotanızı harcamadan gezinti yapabilirsiniz.

Bimcell 25 TL Yüklemeye 1 GB Bedava İnternet

Faturasız hat sahipleri hazır kartına 25 TL ve üzeri yükleme yapmaları durumunda 1 ay geçerli ücretsiz 1 GB bedava internet kazanabilirler. Kampanyaya katılım sağlayabilmeniz için 30 gün içerisinde 25 TL veya üzeri yükleme yaptıktan sonra telefonunuzun mesaj bölümünden BONUS yazıp 4551 numarasına mesaj göndermeleri yeterli olacaktır.

Bimcell 4.5 G 30 GB Bedava İnternet

Faturalı ve faturasız Bimcell hat sahipleri 4.5 G sistemine geçiş yapmaları durumunda 1 ay geçerli ücretsiz 30 GB hediye internet kazanabilirler. Katılım sağlayabilmeniz için hemen telefonunuzun mesaj kısmına gelerek  4.5G 30GB yazarak 5555 numarasına kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Eğer hattınız 4.5 G uyumlu değilse herhangi bir Türk Telekom bayisine veya Bim marketler zincirine giderek ücretsiz 4.5 G uyumlu sim kartınızı alabilirsiniz.

Bimcell 6 GB Bedava İnternet

Bimcell Yüksek öğretim Kurulunun uzaktan eğitim sürecine destek olmak amacıyla abonelerine ücretsiz 6 GB bedava internet veriyor. YÖK Dersleri Platformunda bulunan üniversitelere ait içeriklere yönelik kullanabileceğiniz 6 GB ücretsiz internet Bimcell abonelerinin hattına otomatik olarak yüklenmiştir.

Bimcell Yeni Abonelere Özel 6 GB Bedava İnternet

Bimcell GSM operatörüne yeni geçenler veya yeni Bimcell hat alan faturalı ve faturasız müşterilere yönelik hazırlanan bu kampanya sayesinde 1 ay geçerli 6 GB bedava internet, 250 dk her yöne konuşma ve 250 kısa mesaj kazanabilirsiniz. Hemen telefonunuzun mesaj kısmına gelerek BIMCELL BONUS yazıp 4551 numarasına kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Bimcell Ücretsiz İnternet Kampanyaları şimdilik bu kadardır. Kısa süre içerisinde konu tekrar güncellenerek aktif olan yeni kampanyalar dahil edilecektir.

Bir Yorum

  1. Bimcell ücretsiz internet için teşekkürler. Faturasız hattımdan Bimcell Deneme İnternet Kampanyasına katıldım hediye internet geldi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı