Bimcell Ramazan Hediyesi 1 GB İnternet

Bimcell Ramazan Hediyesi Bedava internet

Bimcell Ramazan Hediyesi kampanyasını duyurmaya başladı. Faturalı veya faturasız hat sahiplerini ilgilendiren bu kampanyada Bimcell GSM operatörü Ramazan hediyesi olarak abonelerine 1 ay geçerli ücretsiz 1 GB hediye internet dağıtmaktadır. Kampanyanın tüm detaylarını aşağıdaki yazımızda bulabilirsiniz.

Tüm operatörler Ramazan ayında abonelerine bedava internet, dakika ve sms gibi çeşitli kampanyalara imza atarak abonelerinin yüzünü güldürmektedir. Ramazan ayında duyarsız kalmayan Bimcell GSM operatörü abonelerine Ramazan süresi boyunca geçerli bedava 1 GB hediye internet vermektedir. Ramazan hediyesinden yararlanabilmeniz için aşağıdaki yazımızı tamamen okumayı unutmayın.

Bimcell Ramazan Bedava İnternet kampanyasından faydalanmak için telefonunuzun mesaj bölümüne gelerek HEDIYE1GB yazıp 5555 numarasına kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Kısa süre içerisinde gelecek onay mesajının ardından Ramazan ayı bitene kadar geçerli hediye 1 GB internet hattınıza yüklenecektir.

Kampanya Detayları

Kampanyadan faturalı ve faturasız tüm aboneler faydalanabilir.
Kampanya kapsamında 30 gün geçerli 1 GB cepten internet sunulmaktadır.
Kampanya dahilinde abonelerin kalan bilgisini öğrenmek için KALAN HEDIYE1GB yazıp 5555 numarasına mesaj göndermeleri gereklidir.
Kazanılan hediye internet geçerlilik süresi sona erdiğinde sonraki döneme devir edemez silinir.
Kampanyaya sadece 1 kez katılım yapılmaktadır.

Bimcell Ramazan Ayına özel hazırladığı bedava internet kampanyası bu kadardır. Herhangi bir sorunda yorum yazarsanız kısa süre içerisinde dönüş sağlayabiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı