Türk Telekom Bedava Dakika Kampanyaları 2020

Türk Telekom Bedava Dakika Kampanyaları

Türk Telekom Bedava Dakika Kampanyaları Türk Telekom abonelerinin en çok merak ettiği kampanyalardan birisidir. Kullanıcıların bakiyesi bittiğinde veya kullanmış olduğu paket bittiğinde genelde böyle aramalar yaparlar. Peki gerçekten Türk Telekom Ücretsiz Dakika Kazanma veya Türk Telekom Bedava Dakika Kazanma kampanyaları var mı sorularının cevaplarını aşağıda bulabilirsiniz.

Türk Telekom bazı özel günlerde veya kullanıcıya özel bedava dakika veya bedava internet hizmeti verebiliyor. Sizlere bu konumuzda Türk Telekom GSM şirketinin 2020 yılında çıkartmış olduğu ve halen aktif olan ücretsiz dakika kazanma kampanyalarını listeleyeceğiz.

Türk Telekom 3000 Dakika Hediye

Geçen sene oldukça yoğun ilgi gören 3000 dakika kampanyası bu sene yenilenerek tekrar abonelere sunuldu. Bu kampanya sayesinde 1 ay boyunca ücretsiz olarak yurt içinde 3000 dakika paketini alabilirsiniz. Daha önce bu servisi denemediyseniz telefonunuzun mesaj kısmına gelerek MILYON yazıp 3527 numarasına mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları konusuna göz attınız mı?

Türk Telekom 9 TL ile 2000 Dakika Satın Alma

Gizli olarak başlatılan bu kampanya ile sadece 9 TL karşılığında 30 gün geçerli 2000 dakika satın alabilirsiniz. Sınırlı sayıda kişinin katılım sağlayabileceği bu servise hemen geçmek için SABIT 2000DK yazıp 6368 numarasına kısa mesaj göndermeniz yeterlidir.

Türk Telekom Woops Bedava Dakika Kazanma

Türk Telekom tarafından geliştirilen Woops kampanyasına faturalı veya faturasız hattınızdan katılarak anında 2000 dakika kazanabilirsiniz. Kampanya dahilinde hattınıza tahsil edilen 2000 dakika sadece Türk Telekom hatları için geçerli olup kullanım süresi 7 gündür.

Türk Telekom Bedava 100 Dakika

Geçtiğimiz günlerde yapılmış olan bu kampanya ile imkanlarınızın kısıtlı olduğu zamanlarda acil arama yapma ihtiyacınızı karşılamak için bu kampanyadan faydalanmanızı öneriyoruz. Servise katılım için telefonunuzun mesaj kısmına girerek PAKET yazıp 9090 numarasına mesaj göndermeniz durumunda kısa süre içerisinde hattınıza ücretsiz 100 dakika yüklenecektir. Bu kampanyanın tekrarı yoktur. 30 gün sonra kampanya otomatik olarak silinmektedir.

Türk Telekom TL Yüklemeye Bedava Dakika

Faturasız hat sahiplerinin faydalanabileceği bu kampanya sayesinde mobil hattınıza 30 tl ve üzeri yükleme yapmanız durumunda 21:00 / 09:00 saatleri arasında sevdiklerinizle ücretsiz görüşme sağlayabilirsiniz. Bu kampanyadan daha önce faydalanmadıysanız GECE yazıp 4545 numarasına kısa mesaj göndererek abonelik işlemlerini tamamlayabilirsiniz.

Türk Telekom Hediye Dakika Kazanma konumuz şimdilik bu kadardır. Yeni çıkan kampanyalar olduğunda konuyu tekrar güncelleyeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı