Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları 2020 Ekim

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları konusuyla sizlere Türk Telekom Ücretsiz İnternet kampanyaları dahil olmak üzere bedava dakika ve bedava sms gibi kampanyaların tanıtımını yapacağız. Her geçen gün yeni kampanyalarla abonelerini sevindiren Türk Telekom GSM şirketinin halen güncelliğini koruyan tüm kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz.

ArayanıBil Plus Hediye 1 GB İnternet Kampanyası

Türk Telekom tarafından abonelerine servis edilen ArayanıBil Plus özelliğiyle ücretsiz 1 GB internet kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken telefonunuzun mesaj kısmına gelerek PLUS yazıp 7065 numarasına kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Kısa süre içerisinde gelecek onay mesajının ardından bir hafta kullanabileceğiniz ücretiz 1 GB internet hattınıza yüklenecektir.

Türk Telekom Bedava Dakika Kampanyaları konusuna göz attınız mı?

Türk Telekom E-Fatura ile Hediye 1 GB İnternet

Faturalı Türk Telekom aboneleri kağıt israfını önlemek ve doğaya katkıda bulunmak adına faturalarını e-fatura olarak alıyor. Bu kampanya sayesinde sizde Türk Telekom tarafından bir ay geçerli ücretsiz 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Bu servise abone olmak istiyorsanız 1GB e-mail adresiniz yazıp 3008 numarasına kısa mesaj göndererek aboneliğinizi başlatabilirsiniz.

Türk Telekom 4.5 G Hediye İnternet

Türk Telekom 4.5G’ye geçen abonelerine 30 gün kullanabileceği bedava 30 GB internet veriyor. Eğer eski hat kullanıyorsanız herhangi bir Türk Telekom bayisine giderek eski hattınızı verip yerine 4.5 G uyumlu sim kartınızı alarak bu servise kayıt olabilirsiniz. Hattınız 4.5 G uyumluysa hemen telefonunuzun mesaj kısmına gelerek 4.5G 30GB yazıp 5555’e kısa mesaj gönderip aboneliğinizi başlatabilirsiniz.

Türk Telekom Tambu Hediye 1 GB Kampanyası

Selfy’nin Tambu hediye 1 GB internet kampanyasıyla Tambu uygulamasını indiren Türk Telekom Selfy aboneleri 30 gün geçerli 1 GB cepten internet kazanıyor. Hemen Google Play Store veya AppStore mağazasından Tambu uygulamasını indirerek uygulama içerisinde yer alan hediye kodu sekmesinden size özel verilen kodunun başına Tambu yazıp 4545 numarasına mesaj gönderebilirsiniz. Tambu Hediye kodu nerede ve Tambu Hediye kodu alma gibi sorunlar yaşamanız durumunda telefonunuzu yeniden başlatıp aynı adımları tekrar yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Türk Telekom Hediye Sosyal Medya Kampanyası

Türk Telekom şirketinin yeni yapmış olduğu bu kampanya sayesinde 1 hafta boyunca WhatsApp, Facebook ve Twitter sosyal medya sayfalarını ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Bu servise katıl olmak için hemen telefonunuzun mesaj kısmına gelerek SOSYAL PAKET yazıp 5555 numarasına kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Türk Telekom Ücretsiz İnternet Kampanyaları şimdilik bu kadardır. Yeni kampanyalar çıktığında konuyu tekrar güncelleyeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı