Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası 2020

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası konusuyla tekrar karşınızdayız. Sil Süpür Bedava İnternet kampanyası devam ediyor. Türk Telekom GSM operatörü abonelerine her hafta çeşitli hediyeler sunarak abonelerinin yüzünü güldürmeyi başarmaktadır. Sil Süpür Nedir? , Sil Süpür Nasıl Yapılır? ve Sil Süpür Hilesi gibi en çok aranan soruların cevaplarını bu başlık altında bulabilirsiniz.

Türk Telekom Sil Süpür Nasıl Yapılır

Sil Süpür kampanyasından sizde her hafta hediye alabilmeniz için öncelikle Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını cihazınıza indirmelisiniz. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra sağ üst köşede bulunan hediye paketine tıklayın. Açılan sayfada size özel olarak sunulan kampanyalara girerek Sil Süpür sekmesine tıklayın. Açılan sayfada parmağınızla ekranı silerek size sunulan bedava hediyeyi alabilirsiniz.

Sil Süpür Hediyeleri Nelerdir

Haftalık: 30 GB
Haftalık: 10 GB
Haftalık: 5 GB
Haftalık: 2 GB
Haftalık: 500 MB
Haftalık: 250 MB
Haftalık: Her yöne 250 DK
Günlük: 5 GB
Günlük: 2 GB
Günlük: 1 GB
Günlük: 500 MB
Günlük: 250 MB
Günlük: 100 MB
Günlük: Türk Telekom Mobil yönüne Sınırsız Konuşma
1 Ay: ArayanıBil Servisi
Tek Seferlik: Enterprise’dan %40 İndirim
Tek Seferlik: MNG Kargo’dan %30 İndirim
1 Ay Geçerli: Muud Premium Üyeliği

Sil Süpür Hataları ve Çözümleri

Türk Telekom Sil Süpür Çıkmıyor

Bazı aboneleri Sil Süpür uygulamasını silip tekrar yüklediğinde Sil Süpür Çıkmıyor sorunuyla karşılaşabiliyor. Bu gibi durumlarda telefonunuzun mesaj kısmına gelerek Evet yazıp 5008 numarasına mesaj göndermesi gerekiyor. Mesajı gönderdikten 10 dakika sonra Sil Süpür uygulamasını tekrar indirdiğinizde sorunun çözülmüş olduğunu göreceksiniz.

Türk Telekom Sil Süpür Bende Yok

Sil Süpür Bende Yok diyorsanız bu sorunu sadece müşteri hizmetleriyle çözebileceğinizi söylemek istiyorum. Karşı taraftan yapılacak bir güncelleme sonrası sizde Sil Süpür kampanyasına dahil olabilirsiniz.

Türk Telekom Sil Süpür Hilesi

Bazı arkadaşlar Sil Süpür hilesi 2020 başlığını aratarak bilgi sahibi olmayı amaçlıyor. Böyle bir şeyin mümkün olmadığını söyleyerek vaktinizi boş yere harcamamanızı tavsiye ediyorum.

Türk Telekom Sil Süpür kampanyası bu kadardır. İlerleyen zamanlarda konuyu tekrar güncelleyeceğiz. Takipte kalmanızı tavsiye ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı