Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları 2020 Ekim

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları hız kesmeden devam ediyor. Milyonların tercih ettiği Turkcell GSM operatörü yapmış olduğu yeniliklerle abonelerinin yüzünü her zaman güldürmeyi başarıyor. Turkcell Ücretsiz İnternet, bedava dakika gibi kampanyalarla adından bir çok kez söz ettiren Turkcell firmasının kullanıcılarına 2020 yılı Ekim ayı içerisinde sunduğu tüm kampanyaları aşağıda bulabilirsiniz.

Turkcell Goller Cepte İle Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Goller Cepte uygulamasıyla tuttuğunuz takım sayesinde kolayca bedava internet kazanabilirsiniz. Goller Cepte uygulamasını telefonunuza indirerek tuttuğunuz takım her gol attığında Turkcell size bedava internet verecektir. Uygulamanın adını GollerCepte 1903, GollerCepte 1905, GollerCepte 1907 ve GollerCepte 1967 şeklinde Google Play Store veya App mağazasından aratarak indirebilirsiniz.

Turkcell EBA Bedava İnternet Kampanyası

Okulların korona virüs nedeniyle kapatıldıktan Turkcell abonelerini unutmayıp uzaktan eğitime destek olmak adına ücretsiz 3 GB internet vermektedir. 3 GB interneti hattınıza yüklemeniz için herhangi bir yere SMS göndermenize gerek yoktur. Doğrudan EBA sistemine giriş yaparak kotanızı kullanmadan eğitim sistemine ücretsiz internetinizle katılabilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell aboneleri telefonlarını salladıkça bedava internet kazanıyor. Eğer halen Dijital Operatör uygulamasını telefonuna indirmediysen Google Play Store ve AppStore mağazasından indirerek uygulamayı çalıştırıp Salla Kazan sekmesine tıklayıp bedava internet veya bedava dakika kazanabilirsin. Bu adımları her hafta tekrarlayıp her hafta farklı hediyeler kazanabilirsin.

Turkcell Şansa Tıkla Reklamı

Turkcell GSM operatörünün yeni çıkartmış olduğu bu kampanya sayesinde farklı internet sitelerinde veya sosyal medya sitelerinde gördüğünüz şansa reklamını tıklayıp 1 GB ile 5 GB arasında hediye internet kazanabilirsiniz. Şansa bağlı reklamına tıkladıktan sonra açılan sayfada 6 emocan dan herhangi birine tıklayıp hediyenizi anında alabilirsiniz. Üstelik bu reklama her hafta bir gün tıklayıp çeşitli hediyelerde almanız mümkündür.

Turkcell Ücretsiz İnternet Kampanyaları şimdilik bu kadardır. Yeni kampanyaların çıkması durumunda konuyu tekrar güncelleyerek sizleri bilgilendireceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı