Turkcell Bip Bedava İnternet Kazanma 2020

Turkcell Bip Bedava İnternet 2020

Turkcell Bip Bedava İnternet Kazanma uygulaması Turkcell abonelerinin vazgeçilmez bedava internet kazanma uygulamalarından birisidir. Sizlere bu yazımızda Bip Bedava İnternet yazılımı üzerinden nasıl bedava internet, dakika ve sms kazanılır hakkında çeşitli yollar göstereceğim.

Turkcell GSM operatörünün abonelerine servis ettiği Bip uygulamasıyla hattınızda bakiye olmasa bile hatta herhangi bir paket olmasa bile ücretsiz internet, sms ve dakika kazanmanız mümkündür. Turkcell BiP Yıldızları uygulamasını kullanan kullanıcılar BiP üzerinden mesajlaştıkça ve arama yaparak kazanıyor. Detaylar konumuzda.

Bipten İnternet Kazanma Nasıl Yapılır

Bip üzerinden internet kazanmak isteyenlerin öncelikle telefonunda Turkcell Bip uygulamasının kurulu olması gerekir. Eğer telefonunuzda Bip uygulaması mevcut değilse Google Play Store veya AppStore mağazasından ücretsiz olarak indirmeniz mümkündür. Uygulamayı cihazınıza kurduktan sonra yarışmalar sekmesi üzerinden sendeyapdiye yarışmasına katılarak ücretsiz internet kazanabilirsiniz. Üstelik sendeyapdiye yarışmasında size verilen görevleri tamamlayıp her hafta çeşitli hediyeler almanız mümkündür. Ayrıca arkadaşına meydan okuyup, arkadaşınla kazandığın ücretsiz interneti ikiye katına çıkartabilirsin.

Turkcell BIP Bedava 5 GB İnternet

Bip uygulaması hediye yarışıyla kolayca ücretsiz 5 GB internet kazanmanız mümkün. Hemen uygulama üzerinden grup kurarak, mesaj atarak ve tanıdıklarınıza Bip uygulamasını indirmesini sağlayıp bedava internet kazanabilirsin.

Atılan her bir mesaj 1 puan
Her aramandaki saniye 2 puan
Bip uygulamasını ilk kez indirmen 2500 puan
Bip uygulamasını tanıdıklarına tavsiye etmene 1 puan

Bip uygulamasını kullanarak yaptığın her işlem için puan kazanabilirsin. Ne kadar çok puan kazanırsanız o kadar çok bedava internet kazanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı