Turkcell Sürpriz Nokta Kampanyası 2020

Turkcell Sürpriz Nokta Bedava İnternet

Turkcell Sürpriz Nokta Kampanyası başladı. Turkcell GSM operatörünün oldukça ilgi gören kampanyası Sürpriz Nokta ile ücretsiz internet, ücretsiz dakika, Turkcell TV ve Lifebox gibi bir birinden farklı hediyeler kazanabilirsiniz. 2020 yılı sonuna kadar devam edecek olan bu kampanya sayesinde her an internete bağlı kalabilirsiniz.

Turkcell Sürpriz Nokta Bedava İnternet

Sürpriz Nokta ile ücretsiz internet kazanmak çok kolay, hemen Turkcell Bip uygulamasına giriş yaparak Keşfet sekmesinde bulunan Sürpriz Nokta kanalını takip ederek bedava internet keyfi yaşayabilirsiniz. Kanala abonelik işlemlerini tamamladıktan sonra Oyna butonuna tıklayıp size veriler görevleri yerine getirmeniz gerekmektedir. Sürpriz Nokta oyunu hem keyifli hemde çok kolaydır. Uygulamanın size vereceği farklı lokasyonlarda bulunan paketleri toplayıp hediyelerinizi anında alabilirsiniz.

Sürpriz Nokta kampanyasının en güzel yanı ise kanala abone olduktan sonra anında 1 GB hediye internet vermesidir. Hattınızda internet paketi yoksa herhangi bir Wifi ağına bağlanıp Sürpriz Nokta kanalına abonelik işlemlerini tamamlayıp gelecek olan ücretsiz 1 GB bedava internet ile oyuna katılım sağlayabilirsiniz.

Sürpriz Nokta Hediyeleri Nelerdir

Aylık 10 GB
Aylık 5 GB
Aylık 1 GB
Aylık BiP ile Her Yöne 500 DK
Aylık BiP ile Her Yöne 1000 DK
Aylık Turkcell aboneleriyle 10000 DK
1 Aylik fizy Premium Üyelik
Haftalık 5 GB
Haftalık 2 GB
Haftalık 1 GB
Haftalık BiP ile Her Yöne 500 DK
Haftalık BiP ile Her Yöne 1000 DK
Haftalık Turkcell içi 1000 DK
Her yöne Haftalık 250 DK
Her yöne Haftalık 500 DK
Günlük 2GB
Günlük 1GB
Günlük Her yöne 1 ya da 2 Saat Ücretsiz Konuşma
Günlük Turkcell içi 500 DK, TV
3 Aylık Lifebox 50 GB
Aylık 1000 DK
Aylık 500 DK

Turkcell Sürpriz Nokta kampanyasıyla kazanacağınız bedava internet ve diğer hediyeler 1 ay veya 7 gün arasında değişmektedir. Aylık hediyelerin kullanım süresi 30 gün olup haftalık hediyeler ise 7 gündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı