Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları 2020 Ekim

Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları 2020 yılına ve Ekim ayına ait yapmış olduğu tüm kampanyaları bu konuda bulabilirsiniz. Ücretsiz internet denildiğinde ilk akla gelen Vodafone Ücretsiz İnternet kampanyalarıyla hattınızda herhangi bir bakiye olmadığında veya acil internet erişimine ihtiyacınız olduğunda bu konuya uğramanızı mutlaka tavsiye ediyoruz. Konu içerisine eklenen tüm kampanyalar günden güne güncellenerek her zaman yeniliğini koruyacaktır.

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi

Geçtiğimiz günlerde oldukça başarılı kampanyayla karşımıza çıkan Vodafone bu kampanya üzerinden kullanıcılarına 3 GB ile 6 GB arasında ücretsiz internet vermektedir. Bu servise katılım sağlamak çok kolay. Hemen Google arama motoruna Vodafone Seviyorum İnterneti Testi başlığını yazarak çıkan ilk sonuca tıklayıp yaklaşık 2 dakika sürecek olan internet testine katılmanız yeterli olacaktır. Çıkan soruları cevaplayıp son soruda telefon numaranızı yazarak gelecek olan şifreyi belirtilen alana yazdıktan sonra ücretsiz internet keyfini çıkartabilirsiniz.

Vodafone 4.5 G Hediye İnternet 2020

Supernet 4.5G Kampanyaları hız kesmeden devam ediyor. 4.5 G kullanımını yaygınlaştırmak amacıyla tüm operatörler abonelerine çeşitli kampanyalar sunmaktadır. Bunlardan en başarılısı olan Vodafone 4.5 G servisine geçen tüm kullanıcılarına 1 ay geçerli 5 GB ücretsiz internet vermektedir. Faturalı veya faturasız hattınız 4.5 G alt yapısını destekliyorsa hemen telefonunuzun mesaj bölümüne girerek 4.5G yazıp 4545’e SMS atarak 4.5 G abonesi olabilirsiniz. Eğer hattınız desteklemiyorsa herhangi bir Vodafone iletişim merkezine giderek eski hattınızı verip yerine ücretsiz 4.5 G uyumlu sim kartınızı alabilirsiniz.

E-Faturaya Geç Bedava 1 GB İnternet Kazan

Sadece faturalı Vodafone müşterinin faydalanabileceği bu kampanya ile hem doğayı koruyup hemde ücretsiz 1 GB bedava internet sahibi olabilirsiniz. Faturalarınızı e-posta adresine ve SMS yoluyla alarak ücretsiz 1 GB bedava internet sahibi olmak için hemen telefonunuzun mesaj kısmına girerek EFATURA yazıp e-posta adresinizi yazıp 7000 numarasına kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Vodafone 500 MB Hediye İnternet

Vodafone abonelerine internet hızının deneyimini yaşatmak için ücretsiz 500 MB bedava internet veriyor. Daha önce tanışma paketine abone olmadım diyorsan 500 Yedek MB yazıp 3636 numarasına kısa mesaj göndererek servise katılım sağlayabilirsiniz.

Vodafone 6 GB Bedava İnternet

Vodafone uzaktan eğitim gören üniversite öğrencilerine ücretsiz 6 GB hediye internet veriyor. Bireysel faturalı ve faturasız tüm Vodafone abonelerine, Yükseköğretim Kuruluna bağlı üniversitelerin internet sitelerinde 3 ay boyunca her ay kullanabilecekleri hediye 6 GB internet Vodafone abonelerinin hattına otomatik yüklenmiştir.

Vodafone Ücretsiz internet kampanyaları şimdilik bu kadardır. Kısa süre içerisinde konuyu güncelleyerek tekrar bilgi sağlayacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı