Vodafone Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2020

Vodafone Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Vodafone Bedava İnternet Veren Uygulamalar konumuzla aşağıdaki vereceğimiz bilgiler sayesinde sadece bir kaç dakika içerisinde hattınıza ücretsiz internet yükleyebilirsiniz. Konuda yer alan uygulamalar tamamen tanıtım amaçlıdır. İlgili uygulamayı telefonunuza yükleyip bedava interneti kazandıktan sonra tekrar kaldırabilirsiniz.

Vodafone Güvenli Depo Hediye İnternet

Vodafone tarafından hazırlanan Güvenli Depo uygulamasını cihazınıza kurduktan sonra 1 ay geçerli 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Bedava internet kampanyasının yanı sıra Güvenli Depo servisiyle internet kotanızı kullanmadan telefon içerisindeki rehber, sms, whatsapp kayıtları, fotoğraf ve videoları sadece bir tıkla yedekleme işlemi yapabilirsiniz. Üstelik yedek dosyanıza farklı cihazlardan da erişim sağlayabilirsiniz.

Vodafone İnternet Avcıları ile Bedava İnternet

Vodafone tarafından geliştirilen bu başarılı oyunu cihazınıza yükleyerek hem eğlenceli dakikalar geçirebilir hemde bedava internet kazanabilirsiniz. Pokemon GO oyununa benzer bir oyun olan İnternet Avcıları oyununu telefonunuza kurduktan sonra 1 ay geçerli 1 GB hediye internet kazanabilirsiniz. Üstelik oyun oynarken topladığınız puanlarla iPhone telefon kazanacağınızı da söyleyebilirim.

KazandıRio ile Bedava İnternet

KazandıRio uygulamasını duymayan yoktur sanırım. Pepsi, Fanta, Yedigün ve Ruffles cips kapaklarında bulunan şifreyi yazarak aylık 4 GB, haftalık 500 MB ve günlük 1 GB gibi hediye internet kazanmanız mümkündür. Bu uygulamayla Vodafone başta olmak üzere Turkcell, Türk Telekom, Bimcell ve PTTcell aboneleri de faydalanabilir.

Vodafone Yanımda Uygulaması ile Bedava İnternet

Vodafone Yanımda uygulamasını henüz kurmadıysan çok şanslı olabilirsin. Yanımda uygulamasını telefonuna ilk kez kuracak abonelere Vodafone 1GB ile 4GB arasında hediye internet veriyor. Uygulamayı yükledikten sonra hediye çarkı kısmına giderek ilgili çarkı çevirip hediye internet, hediye sosyal paket ve dakika gibi çeşitli hediyeler kazanabilirsiniz. Üstelik bu adımlar her hafta yaparak hediyenizi almanız mümkündür.

Vodafone Hediye İnternet Veren Uygulamalar konumuz şimdilik bu kadardır. Yeni kampanyaların çıkması durumunda konuyu tekrar güncelleyeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı