Vodafone Bedava WhatsApp Kampanyası 2020

Vodafone Bedava WhatsApp

Vodafone Bedava WhatsApp kampanyası başladı. Akıllı telefonlar için geliştirilen, platformlararası çalışma becerisine sahip olan mesajlaşma ve görüntülü konuşma özelliği bulunan WhatsApp uygulamasını herhangi bir bakiye harcamadan dilediğiniz gibi ücretsiz kullanabilirsiniz.

Oldukça ilgi gören Vodafone Ücretsiz WhatsApp kampanyasıyla internet kotanızı harcamadan sınırsız bir şekilde görüşme sağlayabilirsiniz. Bunun için herhangi bir yere mesaj atmadan telefonunuz üzerinden yapacağınız kısa bir ayar sonrası artık WhatsApp uygulamasını ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Konuya başlamadan önce şunu söylemek isterim ki, konuda yer alan tüm ayarlar hiç bir şekilde illegal işlem içermemektedir. Bu kampanya faturalı ve faturasız hat sahiplerini kapsamaktadır.

Android için Bedava WhatsApp

İletişim teknolojisinde en çok tercih edilen uygulamalar arasında birinciliğini koruyan WhatsApp uygulaması 2020 yılında tamamen ücretsiz olmuştur. Bu konuda yer alan adımları tamamladıktan sonra hattınızda herhangi bir bakiye veya paket olmasa bile mobil veri seçeneğini aktif ettikten sonra WhatsApp uygulamasını tamamen ücretsiz olarak kullanmaya başlayabileceksiniz. Ücretsiz WhatsApp kullanabilmek için telefonunuzdan sadece APN kimliği oluşturmanız yeterli olacaktır. APN kimlik işlemini tamamladıktan sonra hiç bir kısıtlama yaşamadan WhatsApp uygulamasını ücretsiz kullanabilirsiniz.

Ücretsiz WhatsApp APN Ayarı

İsim: WhatsApp
Proxy: 27.0.0.1
Bağlantı Noktası: 8080

Yukarıda yer alan APN ayarını aynı şekilde yazarak ücretsiz WhatsApp kampanyasına dahil olabilirsiniz. APN ayarlarının nerede olduğu hakkında bilginiz yoksa telefonunuzun ayarlar kısmına gelerek Sim Kartlar ve Mobil Ağlar sekmesine tıklayıp ilgili operatörün üzerine tıklayıp erişim noktası adları kısmından ulaşabilirsiniz.

WhatsApp Ücretsiz WhatsApp Kampanyası bu kadardır. Herhangi bir sorunda yorum yazarsanız kısa süre içerisinde dönüş sağlayabiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı