Vodafone Ramazan Hediyesi 1 GB İnternet Burada

Vodafone Ramazan Hediyesi

Vodafone Ramazan Hediyesi 1 GB İnternet paketini dağıtmaya başladı. Ramazan ayının gelmesiyle tüm operatörler abonelerine farklı hediyeler gönderiyor. Bu konuda duyarsız kalmayan Vodafone GSM operatörü faturalı ve faturasız hat sahiplerine ramazan ayı boyunca geçerli ücretsiz 1 GB bedava internet sunuyor. Vodafone Ramazan Hediyesi Nasıl Alınır ve Vodafone Ramazan Paketi hakkında tüm detaylara aşağıdaki yazımızda bulabilirsiniz.

Vodafone Ramazan Hediyesi Bedava İnternet

Hattının faturalı veya faturasız olması gerekmiyor. Hemen Vodafone yanımda uygulamasına giriş yaparak sağ üst kısımda bulunan menü işaretine tıklayıp ek paket al seçeneğine tıkladıktan sonra açılan sayfada Ramazan Hediye Paketi 1 GB Ücretsiz kutusunda bulunan hemen al butonuna tıklayıp bedava internet hediyenizi kolayca alabilirsiniz.

Vodafone Ramazan ayına özel çıkarttığı güncel kampanyaları kaçırmamak için belirli aralıklarla sitemizi tekrar ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Herhangi bir sorunda yorum yazarak destek alabileceğinizi unutmayın.

Vodafone Ramazan Hediyesi Bedava Dakika

Vodafone geçtiğimiz yıllarda bildiğiniz gibi Ramazan Hediyesi adı altında abonelerine Bedava Dakika kampanyasını servis etmişti. 2020 yılında maalesef böyle bir hizmeti abonelerine sunmadı.

Kampanya Koşulları

1-) Ramazan Paketi tekrarlanmamaktadır. Kullanım süresi bitince otomatik olarak iptal edilecektir.
2-) Ramazan Hediye paketi bireysel faturalı ve faturasız Vodafone müşterileri için 23 Mayıs 2020 23:59:59 tarihinde iptal edilecektir.
3-) Kampanyadan kazanılan ödül sonraki aylara aktarımı yapılamaz.
4-) Ramazan Paketini sadece bir kere alınabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı